Game Of Thrones’un Yeni Sezonu Şaşırtacak

Yazar: | Mart 15, 2017

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Game of Thrones dizisi yeni sezonda bir kaç değişiklik yapacağını duyurdu. Yedinci sezonda yapılacak olan ilk değişikliklerden biri ejderhalar. Ejderhalar jumbo jet boyutuna ulaşacakmış. Yedinci sezonu merakla bekleyenler için dizinin yönetmeni diğer gelişmeleri de yavaş yavaş açıklayacağını dile getirdi.

Hepimizin heyecanla beklediği yeni sezonda ejderhalarla ilgili bir diğer gelişmede alevlerin çapı. Yaklaşık olarak bir ejderhanın alevinin çapı 9 metre olacakmış. Ayrıca yeni sezonda Daenerys Targaryen’in üç ejderhası, Westeros’a ejderha kraliçesinin işgal gemisinin bir parçası olmak için gidecekmiş.

Yeni sezon 16 Temmuz’da başlayacak. Ancak diğer sezonlarda olduğu gibi yedinci sezon, maalesef 10 bölümden oluşmayacak. Yönetmen, yedinci sezonun yedi sekizinci sezonun sekiz bölümden oluşacağını duyurdu. Yeni sezon ile ilgili bir başka gelişme daha var. Benim şarkılarını severek dinlediğim Ed Sheeran yeni sezonda dizide yer alacakmış. Yeni sezon için yayınlanan fragmanı izlediyseniz eğer göreceksiniz ki yeni sezona dair herhangi bir ipucuna yer verilmemiş. Yeni fragmanda diğer bölümlerde yer alan karakterlerin repliklerine yer verilmiş. Yeni sezonda umarız beklentileri tam anlamıyla karşılayabilecek bölümler yer alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir