Nusret Dünya Çapında Ünlü Olmak İçin Milyonlar Harcadı

Yazar: | Nisan 15, 2017

Dünya genelinde haftalarca viral olan ve Nusret’in meşhur tuz atma hareketi olarak bilinen hareketi popüler yapmak için Nusret’in 2 milyon dolar harcadığı söylentisi çıktı. Dünyada Saltbae diye bilinen hareketi Amerikan bir ajans ile çalışarak yaptığı ve yayılması için milyonlarca para harcamış.

Başka bir açıdan bakacak olursak daha çok para kazanmak için para harcamış gibi görünmekte çünkü dünyaca ünlü bazı markalar Nusret’i reklamlarında kullanmak istemekte. Bir nevi 2 milyon dolar verip 5 milyon dolar almak gibi bir şey.

Parayla Kendini Tanıttı İddiası

Bu söylentilerin arkasında kesin bir kanıt veya kaynak bulunmamakta. Bununla beraber Narcos dizisinde oynayacağı haberleri ve Leonardo DiCaprio ile olan görüntüleri için de Nusret’in yüklü miktarda para ödediği söyleniyor. Ayrıca Lukas Padolski( Galatasaray Oyuncusu), Bruno Mars, Hakan Calhanoğlu, Arsenal oyuncusu Welbeck ve Ömer Toprak gibi çok ünlü isimlerin de tuz atma hareketini yapmaları için yine ödeme  yapıldığı iddiası var.  Ortaklarının da bu durumdan şikayetçi olduğu söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir