O Da Sizden Hoşlanıyor Mu?

Yazar: | Nisan 4, 2017

Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak aslında çok kolaydır. Kendi kafanızda olayları kompleks haline getirmeden, merak ettiklerinize ve hoşlandığınız erkeğin çözmeye çalıştığınız hareketlerine bakalım.

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Beli Ederler?

Eğer sizinle baş başa kalmaya çalışıyorsa onun için önemli bir yeriniz olmalı. Ama bunu genelde açık açık dile getirmezler, hareketlerinden yola çıkmak gerekir. Sizi tek başınıza görüp yanınıza gelmesi olabilir mesela. Sorunlarınızı dinliyor ve yardımcı olmaya çalışıyorsa, yanınızda olduğunu sürekli hissettiriyorsa size gerçekten değer verdiğini anlayabilirsiniz.

Ailesine sizden bahsetmiş ise onun hayatında mutlaka güzel bir yer edinmişsiniz demektir. Hiçbir şey ifade etmeyen bir kadını bir erkek ailesine anlatmaz, siz de bahsetmezdiniz tabii.
Sizin arkadaşlarınıza ve çevrenizdeki kişilere karşı ilgiliyse, onları da tanımak için çaba gösteriyorsa size de ilgisi var demektir.

Sizinle ortak yönler bulmaya çalışıyorsa ve beraber vakit geçirebileceğiniz planlar yapıyorsa bu durumlar da yine o erkeğin size olan ilgisini gösterir.
Bazı çekingen erkekler için durum belki biraz farklı olabilir. Sinyalleri siz verin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir