Sonic’ten Yeni Oyun- Sonic Forces

Yazar: | Şubat 10, 2017

Uzun süredir Project Sonic 2017 adı ile Sonic’in yeni oyununun çıkacağını duyuyorduk. Geçtiğimiz günlerden yapılan bir açıklama ile söylentilerin doğruluğu kanıtlandı. Oyunun resmi adı ve çıkacağı tarihle ilgili açıklamalar yapıldı. Sonic Forces olarak piyasaya çıkacak oyun, yeni nesil oyun platformlarının tümünde oynanabilecek. Daha öncede oyunun ismi hakkında kesin olmayan bilgiler dolaşıyordu.

Bu bilgiler arasında Sonic Forces fikri vardı ancak dediğim gibi kesin değildi. Diğer isimler arasında en uygun olan ismi, birçok kişi Sonic Forces olarak görmüştü. Daha önce oyunla ilgili bir video yayınlanmıştı. Bunun ardından yayınlanan görselle birlikte oyunun nasıl olacağına dair fikirler artmaya başladı. Paylaşılan görselle görülüyor ki yeni oyunda karşımıza post-apokaliptik bir dünya çıkacak. Oyunun teması da yine bu dünyada savaşmak olduğu önceden kestirilebiliyor. Daha önce Sonic karakteri mavi bir görünümdeydi.

Hepimizin sevdiği Sonic karakteri yeni oyunda nasıl karşımıza çıkacak henüz net bir şekilde bilemiyoruz. Oyunu merakla bekleyenler için açıklanan tarih epeyce uzun gelecek. Yapılan açıklamaya göre oyun 2017’nin sonlarına doğru kullanıcılarla buluşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir