Whatsappta Kalın Eğik ve Üstü Çizgili Yazma

Yazar: | Mart 22, 2017

Bildiğiniz üzere whatsapp son zamanların en popüler mesajlaşma uygulaması haline gelmiş ve bir milyar indirmeyi aşmıştır. Günden güne yükselişte olan whatsapp ülkemizde bi hayli kullanıcı sayısı fazladır. Son zamanlardaki getirdiği yenilikler ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Kullanıcıların tek isteği olan görüntülü konuşma ve sesli arama iyileştirmeleri ile kalmayıp birçok yenilik getirmiş ve hikaye özelliğini de eklemiştir. Kullanıcılar tarafından aşırı tepki alan hikaye özelliğini kaldıracağını ve yerine tekrardan durum özelliğini getireceğini fakat eski sistemden daha farklı olacağını belirtti.Son zamanlarda getirdiği güncellemelerden bir tanesi ise Kalın eğik ve üstü çizgili mesaj gönderebilmek.Birçok kullanıcının hala haberdar olmadığı bu özelliği sizlerle paylaşmak istiyorum.

Whatsapp’ta Nasıl Kalın Mesaj Gönderebilirim?

Whatsappta kalın mesaj göndermek için mesajınızı * işaretleri arasına yazmanız yeterli olacaktır.Örneğin *Mesajınız buraya* şeklinde yazdığınızda Mesajınız buraya şeklinde kalın mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp’ta Nasıl Üstü Çizgili Mesaj Gönderebilirim?

Whatsappta üstü çizgili mesaj göndermek için mesajınızı ~üstü çizgili~ şeklinde yazarsanız mesajınız üstü çizgili şekilde gidecektir.

Whatsapp’ta Nasıl Eğik Mesaj Gönderebilirim?

Whatsapp’ta eğik mesaj göndermek için _Mesajınız Buraya_ şeklinde yazıp gönderdiğizde Mesajınız Buraya şeklinde eğik gidecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir