Xbox One’a Road To Indy TV Geliyor

Yazar: | Nisan 21, 2017

Eğer yarış serilerini takip ediyorsanız Mazda sizin için Road To Indy TV’yi Xbox’a sunuyor. Daha önceden Apple TV, Roku ve Amazon Fire’da bulunan Road Tto Indy TV artık Xbox One’da.

Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde video oyun konsolu bulunan kişiler halkın %65’ini oluşturmakta. Bu açıdan düşününce hem oyuna talep olacak hem de kullanıcılar için güzel bir fırsat olacağı tahmin ediliyor. Oyun aynı zamanda ücretsiz erişilebilirlik ile izlenebiliyor.

Andersen Promotions’un CEO’su Dan Andersen, çok büyük bir kitleye hitap ettiklerini ve yaş farkı gözetmeksizin doğru kesimlere ulaşabilmek için çok sıkı çalıştıklarını ve önemli bir adım attıklarını belirti. Mazda Road To Indy TV genel müdürü Manterola ise çok kapsayıcı olduklarınnı vurguladı.

Oyunun Özellikleri

Yarışla ilgili tüm özellikler ve içerikler kullanıcıyla buluşuyor. Kullanıcılara sürücü geliştirme merdiveni sisteminden de üç seviyeye de erişim sağlayabilme fırsatı da sunuluyor. Oyundaki diğer seviyeler Cooper Tires’tan Indy Lights ve Pro Mazda, Championship Powered by Mazda şeklinde olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir