Zebra Perde ile Evinizi Güzelleştirin

Yazar: | Şubat 20, 2018

Zebra Perde nedir? Bu sorunun cevabı hepimizde hazır aslında ama bir türlü cümleyi toparlayıp anında cevabını veremeyiz. Zebra perde hayatımızda farkın da olmasak da en önemli unsurlardan biridir. Geçmişte genellikle kumaştan üretilen zebra perde, günümüz de birçok farklı amaçla kullanılan ve birçok çeşidiyle karşımıza çıkmakta. Tüller, storlar ve bunun gibi birçok akıl almaz ürünler. Olağan üstü renkler ve desenlerle karşımıza çıkan zebra perdeler eskileri çöpe atmamız için en büyük nedenlerden olsa gerek.

Evlerin de farklı tarzlar oluşturmak, kendi stilleri yansıtmak isteyen dekorasyon tutkunları artık sizler için hazırlanan birçok zebra perde modelleriyle buluşma zamanı. Farklı ve sıra dışı tasarımlarla zebra perdeler, ihtiyacımız olmadığın da bile evlerimize girdiğimiz de kendimizi daha farklı hissetmemiz için değiştirilebilir. Evlerimiz de istediğimiz konsepti elde etmek, tamamen bulunduğumuz ortamın havasını değiştirmek için sadece zebra perdeleri değiştirmek yetebilir. Doğru seçim, gerçekten istediğinizi bilmek, tarzınız ve evinizde ki camların konumu. Sadece 4 altın kural. Perde seçimleriniz de kullanabileceğiniz ve fikir alabileceğiniz birçok dekorasyon önerilerinden fikir almak kararlarınızı kolaylaştırıp, sizlere yardımcı olabilir.Bir çok perde çeşitleri arasın da aklınız karışmasın.

Evleriniz de kullandığınız küçük aksesuarlar, mobilyalarınız da sizler için önemli şeklin de yardımcı unsur olabilir. Duvar renkleriyle kontrast oluşturan zebra perdeler bulunduğu ortama derinlik ve genişlik katarlar. Evlerinizin neşe kaynakları çocuklarınızın da en çok ilgilerini çeken zebra perdelerdir. Odalarının perde seçimlerini onlar birlikte yaptığınız da emin olun her şey daha farklı olur. Kendi alanlarının seçimlerini yapmak öz güvenlerini artıracaktır. Alt tarafı zebra perde deyip geçmeyin evinizin dekorasyonunun önemli unsuru olan perde bilinçaltınız da da önemli yer oluşturur. Yaptığınız yanlış seçimler hem sizi hem de ev halkını olumsuz etkileyebilir. Unutmayın, evinizin dekorasyonunu uygun zebra perde fiyatları ile en özel ve güzel şekil de bütünleştirmek tamamen sizlerin elinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir